2005 Ödül Alan Yatlar

XVII. BODRUM KUPASINI KAZANAN YAT
S/Y RANDA

XVII. BODRUM KUPASI REGATTA BAYRAĞI
S/Y RANDA

XVII. BODRUM KUPASI GENEL KLASMAN
1. S/Y RANDA (BODRUM KUPASI)
2. S/Y GRANDI (ORTAKENT BELEDİYE KUPASI)
3. JASMIN I (BİTEZ BELEDİYE KUPASI)
4. S/Y CARPE DIEM I (DENİZCİLER DERNEĞİ KUPASI)
5. STS BODRUM (BODRUM TİCARET ODASI KUPASI)

XVII. BODRUM KUPASI
AKDENİZ YELKEN BİRLİĞİ TROFESİ
S/Y ILIOS

XVII. BODRUM KUPASI
(GENEL KLASMAN)
BODRUM BELEDİYE KUPASI
S/Y ILIOS

XVII. BODRUM KUPASI
STANDART YELKEN – GENEL KLASMAN
1. S/Y ELELE II (HALİKARNAS BALIKÇISI KUPASI)
2. S/Y KAPTAN ŞEVKET (TURGUTREİS BELEDİYE KUPASI)
3. S/Y KUĞU (YALI BELEDİYE KUPASI)

RANDA YELKEN DONANIMLI YAT ÖDÜLLERİ
GENEL KLASMAN BIRINCISI
S/Y DREAM

RANDA YELKEN DONANIMLI YAT ÖDÜLLERİ
1. S/Y ODYSSEUS OF HAMDI REIS
(DENİZ TİCARET ODASI KUPASI)
2. S/Y RHEA (GÜMBET GÜÇDER KUPASI)

TIRHANDİL ÖDÜLLERİ
YEŞİL GRUP – PRONTO
SARI GRUP – HALANDIA
SİYAH GRUP – AKSONA MANCORNA

GEMİ MÜHENDİSLERİ ODASI ÖDÜLÜ
S/Y RANDA

XVII. BODRUM KUPASI GELENEKSEL AHŞAP YATLAR
31.50 M VE ÜZERİ KATEGORİSİ GRİ BAYRAK
1. STS BODRUM 2.S/Y KAYA GUNERI IV 3. S/Y CARMINA

26.50 – 31.49 M KATEGORİSİ PEMBE BAYRAK
1.S/Y RANDA 2.S/Y CARPE DIEM I 3.S/Y LEVENT KAPTAN

22.50M -26.49M KATEGORİSİ KIRMIZI BAYRAK
1. S/Y GRANDI 2. S/Y TARTIGRAT 3. S/Y JASMIN I

18.50-22.49M KATEGORİSİ MAVİ BAYRAK
1. S/Y AYAZ 2. S/Y NOSTALGIA 3. S/Y BÜYÜK MURAT

16.00-18.49M KATEGORİSİ SİYAH BAYRAK
1.S/Y BÜYÜK YUNUS 2.S/Y AKSONA MANCORNA 3.S/Y PAPİ’S TOY

12-15.99M KATEGORİSİ SARI BAYRAK
1. S/Y ELELE II 2. S/Y HALANDIA 3. S/Y TOLGA IV

11.99M VE ALTI KATEGORİSİ YEŞİL BAYRAK
1. S/Y KANKA 2. S/Y PRONTO 3. S/Y COCOTTE

XVII. BODRUM KUPASI KLASİK AHŞAP YATLAR
1. S/Y ILIOS 2. S/Y ANITTA 3. S/Y DOLFINN

XVII. BODRUM KUPASI MİSAFİR YARIŞMACI KATEGORİSİ BEYAZ BAYRAK
1. S/Y AVO II 2. S/Y AFFOLA

10 YIL KATILIM ÖDÜLÜ : S/Y YENER
15 YIL KATILIM ÖDÜLÜ: S/Y AYAZ
16 YIL KATILIM ÖDÜLÜ: S/Y AKIN-A
17 YIL KATILIM ÖDÜLÜ: S/Y HALANDIA ve S/Y BÜYÜK YUNUS

EN GENÇ YARIŞMACI ÖDÜLÜ
SEZİ BALABAN (5,5 AYLIK)
Y. SENA ARAS (5,5 AYLIK)
LEVENT ARAS (9 AYLIK)

XVII. BODRUM KUPASI EN ŞIK TAKIM KIYAFETİ ÖDÜLÜ
JÜRİ ÖZEL ÖDÜLÜ: S/Y GRANDI
EN ŞIK TAKIM KIYAFETİ ÖDÜLÜ: S/Y NAZAN DENIZ

XVII. BODRUM KUPASI EN FANTASTİK TAKIM KIYAFETİ ÖDÜLÜ
JÜRİ ÖZEL ÖDÜLÜ: S/Y KUĞU
EN FANTASTİK TAKIM KIYAFETİ ÖDÜLÜ: S/Y LEVENT KAPTAN